dostępne
marki
do kasy suma: 0,00 zł
O nas
Wspomagamy biznes poprzez controlling
Od 2003 roku rozwijamy funkcje controllingowe – robimy to dobrze i konsekwentnie, zgodnie z naszą misją, wizją i wartościami.

Nasza misja
Pomagamy zwiększać efektywność organizacji łącząc wysokie kompetencje controllingowe i informatyczne. Zawsze jesteśmy w pełni zaangażowani i staramy się dostarczać jak największą wartość dla klienta.

Nasza wizja
Nasze rozwiązania są dla naszych Klientów podstawowym i niezbędnym elementem zarządzania, dzięki któremu będą mogli usprawniać działania w swoich organizacjach.

Nasze wartości
Przez 16 lat obecności na rynku zmieniliśmy wiele kwestii, tylko nie nasze wartości. Oto co nas kształtuje:
1.    Uczciwość, szczerość i rzetelność
2.    Kreatywny, kompetentny zespół
3.    Zaangażowanie w dostarczaniu wartości dla klienta

Zajmujemy się controllingiem i dzięki temu zwiększamy efektywność naszych Klientów.
Nie robimy nic innego. Ale to co robimy, robimy najlepiej:
•    od strony informatycznej – od 2003 roku rozwijamy i wdrażamy system Eureca, a od 2014 roku integrujemy też globalne systemy IT takie jak Tableau, Power BI czy QlikView.
•    jak też od strony koncepcyjnej i doradczej – pomaga nam w tym doświadczenie 200 zrealizowanych w Polsce i za granicą wdrożeń.

Od 16 lat wspomagamy Naszych Klientów na wszystkich etapach wdrażania controllingu – począwszy od stworzenia koncepcji, poprzez wdrożenie narzędzia, szkolenia dla Użytkowników aż po stały, profesjonalny nadzór nad eksploatacją systemu. Bardzo często w naszych projektach realizujemy dedykowane usługi – jak na przykład stworzenie dedykowanego systemu raportowania, czy dedykowanych narzędzi, obsługujących rozliczenia kosztów, różnego typu kalkulacje itp.

Dotychczas przeprowadzone projekty controllingowe różniły się skalą i zakresem działań. Dotyczyły firm i organizacji o bardzo różnym typie działalności od firm produkcyjnych, handlowych przez specjalistyczne firmy usługowe do szpitali czy przedsiębiorstw użyteczności publicznej takich jak energetyka cieplna czy wodociągi. Wpieramy działania controllingowe zarówno w średnich i dużych firmach międzynarodowych jak i polskich przedsiębiorstwach. Budujemy controlling lub usprawniamy narzędzia także w małych rodzinnych firmach.

Każda Firma jest inna, ma różne potrzeby i jest inaczej zarządzana, dlatego do każdej podchodzimy indywidualnie. Nawet przedsiębiorstwa działające w tej samej branży mogą mieć kompletnie różne strategie, modele biznesowe, obszary konkurowania, kultury organizacyjne, czy wzorce zarządzania.

W ślad za tym idą zupełnie różne mierniki oceny efektywności, sposoby planowania, metody rozliczenia kosztów czy potrzeby informacyjne. To wszystko zawsze definiujemy indywidualnie, razem z Klientem. Mamy za sobą wiele wdrożeń w różnych firmach – dzięki temu możemy czerpać z bardzo różnych doświadczeń zarówno naszych, jak też naszych Klientów.

Od kilkunastu lat jesteśmy ekspertami w dziedzinie controllingu i dzięki temu zwiększamy efektywność naszych Klientów.
Nie robimy nic innego. Ale to co robimy, robimy najlepiej:
•    od strony informatycznej – od 2003 roku rozwijamy i wdrażamy system Eureca, obecnie dostępny w opcji desktop i serwer,
•    jak też od strony koncepcyjnej i doradczej – pomaga nam w tym doświadczenie ponad 200 zrealizowanych w Polsce i za granicą wdrożeń.

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie specjalistów zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych od wielu lat. Przeprowadziliśmy ponad 200 wdrożeń w Polsce – w firmach bardzo różnych branż. Trudno znaleźć w Polsce drugi taki zespół, który ma na koncie tyle zrealizowanych projektów w tej dziedzinie.
Wspomagamy Naszych Klientów na wszystkich etapach wdrażania controllingu – począwszy od stworzenia koncepcji, poprzez wdrożenie narzędzia, szkolenia dla Użytkowników aż po stały, profesjonalny nadzór nad eksploatacją systemu. Bardzo często w naszych projektach realizujemy dedykowane usługi – jak na przykład stworzenie dedykowanego systemu raportowania, czy dedykowanych narzędzi, obsługujących rozliczenia kosztów, różnego typu kalkulacje itp.

Jako jedna z kilku firm w Polsce i jedna z 80 firm na świecie należymy do grona firmowych członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV.
Nasi pracownicy mogą korzystać z wymiany wiedzy controllingowej i dobrych praktyk między członkami stowarzyszenia z całego świata. Co istotne, pozwala nam to konfrontować i uzupełniać nasze polskie doświadczenia z opiniami międzynarodowych ekspertów, z najnowszymi trendami i standardami w controllingu i zarządzaniu.

Dzięki temu nasi specjaliści mogą stale podnosić swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej wspomagać naszych Klientów w realizacji celów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@c-systems.pl lub telefonicznie pod numerem 723 200 723.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
CS Market

Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl